Nezáväzná objednávka

V prípade Vášho záujmu o potlač hrnčekov, pokojne nás kontaktujte prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Vyplnenie a odoslanie formulára Vás k ničomu nezaväzuje. My sa Vám obratom ozveme a konkrétnejšími informáciami. Nižšie uvedený formulár môžete zároveň využiť aj na akékoľvek Vaše otázky, nemusí ísť vyslovene len o nezáväznú objednávku. Niečo Vás zaujíma, pokojne sa spýtajte.

keramický alebo plechový
napr. 30 ks
Ak by ste nám chceli uviesť čokoľvek navyše, pokojne to napíšte do tejto časti formulára. Radi odpovieme na akékoľvek otázky.
S Podminkami ochrany osobných údajov sa môžete zoznámiť na tomto odkaze.

Vyrábame aj odznaky

Vedeli ste, že okrem hrnčekov vyrábame aj odznaky s potlačou, a to s cenou už od 0,23 eur za kus?

Viac informácii nájdete na našej osobitnej stránke venovanej výrobe odznakov tu: Odznaky.rez.sk

Prečo výrobu od nás?

4 dôvody, prečo využiť naše služby:

  1. Na výrobu potlače nepoužívame lacnejší laser, ale využívame špeciálne fototlačiarne. Vždy je pre nás prvoradá kvalita výsledku a nie znižovanie našich nákladov.
  2. Rýchle vyhotovenie. Zákazky vieme vyrobiť expresne už od 24 hodín v závislosti od vyťaženosti. Konkrétny termín Vám vieme potvrdiť na dotaz.
  3. Žiadne skryté poplatky za výrobu. Ceny uvedené v našich tabuľkách sú konečné za hotové hrnčeky vrátane potlače. Neskrývame žiadne poplatky za spracovanie podkladov, grafiku a pod. Mimo tabuliek s cenami je len poštovné v prípade doručovania tovaru v rámci Slovenskej republiky.
  4. Možnosť individuálnej dohody s každým zákazníkom.